PITY 37 za 2013 rok

20 Aug

Zarabiałeś w 2013 roku w ramach umowy o dzieło? Nie założyłeś swojej działalności gospodarczej? Uzyskujesz przychody za pośrednictwem innego podatnika? Najpewniej musisz skorzystać z PIT-37 w rozliczeniu za ubiegły rok. Jest to formularz PIT, za którego pomocą rozliczają się z podatku wszyscy uzyskujący dochody z m.in. umów o pracę, umów o dzieło. Podatek w ramach PIT-37 standardowo wynosi 18%.

Formularze PIT 37 2013

Dla osób, które w 2014 roku rozliczają się z PIT-37, zamieszczamy formularze PIT-37 obowiązujące rozliczając 2013 rok. Druki możemy ściągać w .pdf albo .jpg, wydrukować, a później samodzielnie wypełnić. Druki PIT odpowiednie są dla osób, które z ograniczonym zaufaniem podchodzą do komputerów, za pomocą których PIT mamy możliwość rozliczyć zdecydowanie szybciej.

PIT-37PIT-37 2PIT 37 3

Program do PITu 37- wypełnij PIT z nami!

Korzystając z szybkiego programu do PIT masz możliwość wypełnić PIT zdecydowanie szybciej niż własnoręcznie. Szybki program PIT 2013 można ściągnąć z witryny doktorpit.pl. Korzystając z niego rozliczymy nie tylko PIT 37, ale również pozostałe formularze PIT: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-38 oraz PIT-39. Rozliczenie PITu nie zajmie Ci więcej niż parę minut.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: